شرایط و ظوبط استفاده

 استفاده از فروشگاه اینترنتی بازرگانی مدمان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  1.         خرید کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2.        کلیه هزینه‌های خرید کالا/خدمت برعهده‌ی مشتری خواهد بود. مگر مطابق با قوانین قیمت محصول و یا کد های تخفیف فقط هزینه حمل در برخی موارد رایگان و یا دارای تخفیف می باشد.
  3.         خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به بازرگانی مدمان بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
  4.         اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی و ظاهری كالاهای ارائه شده جامع وکامل بوده و مورد تایید بازرگانی مدمان می باشد.
  5.         كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات را صحیح و كامل درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.
  6.         فروشگاه اینترنتی بازرگانی مدمان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
  7.         تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی بازرگانی مدمان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
  8.         ارتباط بازرگانی مدمان با کاربران از طریق Info@modmaan.com  برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
  9.         بازرگانی مدمان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
  10.      هدف از ایجاد بخش نظرات در بازرگانی مدمان، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد.